Sebastians Fetels dominē Korejas Grand Prix

f1Red Bull Sebastians Fetels dominē Korejas Grand Prix likt sevi par Brink ceturtā pēc kārtas pasaules čempionātā. Vācijas virsraksts konkurents, Ferrari Fernando Alonso, varēja pabeigt tikai sesto un Fetels veiks titulu Japānā nākamā svētdiena, ja viņš uzvar ar Alonso zemāks nekā astotais . Lotus vadītājiem Kimi Raikonens un Romēns Grožāns ieņēma otro un trešo vietu.

Sauber Nico Hulkenberg fended off Mercedes Luiss Hamiltons par ceturto.

Hulkenberg klātbūtne top izvietoto sniedz daudz uztraukums šajā sacensībā, un noveda pie traks pēdējos 20 apļus pēc tam, kadlaukā bija slēgta līdz pēc divām drošības auto periodiem.

Hulkenberg, kurš bija pavadījis pirmo daļu sacensību aizstāvot no Alonso un Raikonens, tagad nonācis spēcīgu spiedienu pirmo no Hamilton, un pēc tam no Mercedes un Alonso, kurš arī bija McLaren Džensons Batons un Mercedes Niko Rosbergs tuvu atpaliek.

Sauber bija lēns ap lielākā daļa no apļa, bet strauji uz straight, un tā rezultātā ir izveidojusies zināma aizraujošs sacīkstēm.

Hamilton faktiski nodod Hulkenberg tajā par 48 klēpī vienu pagriezienu, ar septiņiem iet, bet tas bija no jauna nodotastieši uz Turn Trīs. Tikmēr, Hamilton bija arī ņemot atvairītu Alonso.

Ne ilgi pēc tam, Hamilton pat dabūja uz radio viņa komanda, lai jautāt, ja kāds bija kādi ieteikumi, noskaņojums, ar kuru Alonso būtu daudz simpātijas.

Sauber lineāro ātrumu, un spēja atrauties Turn Viens ātrāk nekā viņa konkurenti, nozīmēja Hulkenberg varēja jābalstās uz ceturto vietu.

F1 sadarbības komentētājs Deivids Kulthards teica: “Great displejs zem spiediena, es zinu, es skaņu kā es esmu pievienojies Nico Hulkenberg fanu klubs, bet tas ir iespaidīgs”.

Hulkenberg dabūja pats par šo stāvokli, padarot labu no septītā sākumu uz režģa un pārvietojas līdz piektdaļai pirmajā aplī garām Alonso pēcFerrari zaudēja ātrumu līdzilgi taisni pēc tam kļūst uz ietves pie izejas One Turn izvairoties Rosbergs.

Fetels svītraini prom priekšā, pilnībā kontrolēt no viena klēpī, bet aiz viņa Grožāns griezīgs prom no Hamiltonas un Rosbergs ar Mercedes.

Hulkenberg notika pie Alonso un Raikonens ar pirmo bedre apstājas pirmssoms izlēca uz priekšu, izvirzot savu otro pit stop.

Sacensības tika atdzīvināta ar diviem drošības auto periodiem ātri kārtas.